Projekty domu

Nie ma chyba takiej osoby, która nie marzyła o tym, by posiadać swój własny domek. Najlepiej z dala od zgiełku miasta, od hałaśliwych sąsiadów, blisko lasu i/lub jeziora, z własnym ogródkiem. Niektórym, szczęściarzom, udaje się to marzenie zrealizować – dom z marzeń nabiera realnych kształtów.

Jaki kształt domu wybrać?

Z reguły oczekiwania i wymagania są już określone. Np. z góry wiadomo, że ma być piętrowy, mieć 5 sypialni, dwie łazienki, osobną kuchnię. I co oczywiste – ma być nowoczesny i posiadać ładną bryłę. Moda na bryły domów zmienia się co jakiś czas – kiedyś budowano domy w kształcie kostki (na planie kwadratów z płaskim dachem), potem spotykało się domy piętrowe z piwnicami i garażami, był też trend na domy parterowe typu bungalow. Zanim rozpocznie się budowa domu warto wybrać projekt, który spełni najwięcej, jeśli nie wszystkie, oczekiwania.


Projekty domów parterowych z garażem

To projekty, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Brak schodów, swobodny dostęp do ogrodu, możliwość wyboru stylu domu, usytuowania garażu z przodu lub boku bryły, duży taras sprawia, że domy te są wygodne, ergonomiczne, a także dobrze doświetlone. Warto zwrócić uwagę, by zakupiony projekt spełniał wszystkie normy budowlane i był wykonany na najwyższym poziomie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *